.

.

New
Дијамант транспарентен акрилик лабава копчиња 12mm 80pcs Дијамант форма silverback кристал копче 2 дупки scrapbooking додатоци

Дијамант транспарентен акрилик лабава копчиња 12mm 80pcs Дијамант форма silverback кристал копче 2 дупки scrapbooking додатоци

DEN 331.00
DEN 359.52

Стока
Достапно.


Дијамант транспарентен акрилик лабава копчиња 12mm 80pcs цвет форма silverback кристал копчето две дупки scrapbooking додатоци US$ 5. Ако не примите објект , pls контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа.99 /многу
парчиња / многу
Жешка!!! 2014 нов Транспарентен Сребро копчиња 120pcs/лот 2 дупки 20mm симпатична лабава копчиња занает/деца scrapbooking додатоци US$ 8.0393 инчен
Боја :
Транспарентна
Количина :
Ќе добиете 8 0 Pcs на овој објект во листата цена
ГОЛЕМИ НАРАЧКИ ПОЧНЕТЕ ТУКА!
НИЕ БИДЕТЕ СИГУРНИ ДЕКА КВАЛИТЕТОТ,КВАНТИТЕТОТ И СЕ КВАЛИФИКУВА!
Ако сакате поединечни бои или натпревар некои бои,
ве молиме да се чувствуваат слободни да дозволете ми да знам.99 /многу
парчиња / многу
Транспарентен јасно Кристално Стакло Текстил копчиња 12mm 150pcs сјајна кристал кристал копчиња Занает Accessorie scrapbooking US$ 18.99 /многу
парчиња / многу
150pcs/многу нови multicolor silverback кристал копчето за шиење занает додатоци кристал копчето облека копчиња занает лабава US$ 6. Понекогаш поради лошите временски услови или губење на време во царинската царинење.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.
Превозот
1.
Повратни информации
1.88 /многу
парчиња / многу
Жешка!!!! 100pcs Кол 23mm Цвет транспарентен кристал копчиња,акрилик кристал копчиња за занает,батон,шиење додатоци US$ 15.68 /многу
парчиња / многу
2 Дупки 160cs/Многу Случајни Бои Plaid Бела Flatback Круг Смола Копчето 13mm За Жените Џемпер Здолниште Кошула И Деца Облека US$ 13.88 /многу
парчиња / многу
Акрилик копчиња 200 компјутери silverback тркалезна форма 9mm 2 дупки кристал копчиња за шиење облека додаток за Шиење botoes Бележник US$ 6.

Детали

Тип На Производ:
Копчиња
Декорација:
Монистра
Функција:
Еко-Пријателски,Хемиско Чистење,Перат,Без Никел
Бренд Име:
AXHSR
Техника:
позлата
Материјал:
acryl
Копчето Тип:
Кинески Јазол Копче/Кинески Жаба Копчето
Обликот:
дијамант
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
sk-12mm-2
is_customized:
Yes
боја:
Транспарентна
Големина:
12mm
Свеж

Избор на клиенти