.

.

New
1 cm мини магнетно копче слива цвет рака пораби тока diy прирачник опрема и прибор трговија на големо

1 cm мини магнетно копче слива цвет рака пораби тока diy прирачник опрема и прибор трговија на големо

DEN 1536.00
DEN 1920.00

Стока
Достапно.

Вашиот добар фидбек е многу ценет. Јас ќе се обидам моето најдобро да ви одговори не подоцна од 24 часа, се очекува дека ние се исклучи за време на викендите.

Детали

Тип На Производ:
Копчиња
Метал Тип:
Железо
Техника:
позлата
Стил:
Flatback
Копчето Тип:
Snap Копчето
Материјал:
Метал
Декорација:
Никој
Функција:
Магнетно
Број На Модел На:
xy022
Свеж

Избор на клиенти