.

.

New
Топла DIY 20PCS 30мм*40mm AB Смола Овална Flatback Кристал Свадба Копчиња Занаети K36*5

Топла DIY 20PCS 30мм*40mm AB Смола Овална Flatback Кристал Свадба Копчиња Занаети K36*5

DEN 464.64

Стока
Достапно.


Големина : 3 0 mm*40mm
Боја : како на сликата
Топло Совет :
1.Ве молиме оставете малку се разликува поради прирачник за мерење,над димензии се само за референца. 2.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во бојата на ѕвонење на страницата фото и вистинскиот објект. Ако имате било каков проблем, pls контактирајте со нас во секое време, ви благодариме!

Детали

Бренд Име:
Diy Супер Рајот
Материјал:
Смола
Копчето Тип:
Snap Копчето
Декорација:
Никој
Стил:
Flatback
Техника:
позлата
Број На Модел На:
K36*5
Обликот:
овална
Функција:
Еко-Пријателски
Тип На Производ:
Копчиња
Свеж

Избор на клиенти