.

.

New
1000pcs Розова Микс 15mm Дрво Копчиња Цвет Ленти памучен ткаенина на карета Проверки Spotts Насликани Круг Копчето Бележник за Шиење Embellishments

1000pcs Розова Микс 15mm Дрво Копчиња Цвет Ленти памучен ткаенина на карета Проверки Spotts Насликани Круг Копчето Бележник за

DEN 959.52

Стока
Достапно.


1000pcs 15mm Розова Микс Дрвени Круг Копчиња Многу добро се користи за scrapbooking,шиење и други DIY проекти. Големина : Прибл за 15mm Дизајн : Тркалезна Форма Со 2 Дупки Дупка Големина : Приближно околу 1.5 мм Копчето Дебелина : Приближно околу 3,5 мм/pc Боја : Розова Микс
ПРЕВОЗОТ :
1. Брод за САД преку Epacket со следење на околу 7-14days. Брод за други земји преку Кина Пост Воздух Mail со следење на околу 20-45days!
2. Нарачки обработуваат во рамките на 1 бизнис денови на плаќање проверка.
3. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
4. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 40 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
ПЛАЌАЊЕ :
1. Ние го прифатат плаќање преку Alipay САМО.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена .
ПОВРАТНИ информации :
Ако имате било какви проблеми или проблеми што со својата цел или производи ,ве молиме порака нас и ни дава шанса да им помогне пред да ја напушти која и повратни информации,ние веруваме дека можеме да произведуваат позитивен исход на секоја ситуација и ќе работат напорно за да заработите вашата пофалба.
Ви благодарам многу!!!

Детали

Тип На Производ:
Копчиња
Техника:
Сликарство
Бренд Име:
Yiasangly
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Стил:
Flatback
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Дрво
Обликот:
Круг
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
TH2333
Тип:
Шиење 2 Дупки Копчиња
Големина:
15mm
копчето форма:
Круг
боја:
Пинк Се Меша
Свеж

Избор на клиенти