.

.

New
1000pcs Меша во Облик на Пеперутка 2 Дупка ПЛАСТИЧНИ Копчиња Одговара за Шиење Scrapbooking за Шиење Облека Копчето

1000pcs Меша во Облик на Пеперутка 2 Дупка ПЛАСТИЧНИ Копчиња Одговара за Шиење Scrapbooking за Шиење Облека Копчето

DEN 815.52

Стока
Достапно.


Име На Производ :
1000pcs пластични пеперутка копчиња-17x22mm
Опис :
Многу добро се користи за scrapbooking,шиење и други DIY проекти. Големина : Прибл за 17x22mm Дизајн : Пеперутка Форма Со 2 Дупки Дупка Големина : Приближно околу 1,5 м Боја : Комбинација
Превозот :
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
Предмети ќе бидат испратени од страна на Кина Пост Воздух Mail,pls дозволете 30-35 работни дена да пристигне вашиот destnation.Брод за САД преку Epacket само ќе потрае 7-10 работни дена за испорака,
2. Нарачки обработени во рок од 3 работни дена од денот на плаќање проверка.
3. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
4. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 40 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
Повратна информација : Доколку имате било какви проблеми или проблеми што со својата цел или производи ,ве молиме порака нас и ни дава шанса да им помогне пред да ја напушти која и повратни информации,ние веруваме дека можеме да произведуваат позитивен исход на секоја ситуација и ќе работат напорно за да заработите вашата пофалба.
Ви благодарам многу!!!

Детали

Декорација:
Никој
Функција:
Еко-Пријателски
Техника:
Обоена
Материјал:
Пластични
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Стил:
Flatback
Обликот:
Хексагонална
Бренд Име:
Yiasangly
Тип На Производ:
Копчиња
боја:
микс
is_customized:
Yes
КОЛИЧИНА:
1000
Свеж

Избор на клиенти