.

.

New
100 компјутери 15mm 23mm Браун Гроздобер Faux Кожа Фудбал Грб Купола се Шие На Копчето Облека, Додатоци

100 компјутери 15mm 23mm Браун Гроздобер Faux Кожа Фудбал Грб Купола се Шие На Копчето Облека, Додатоци

DEN 239.52

Стока
Достапно.


Faux кожа копче копчиња за шиење копчето за занает облека, додатоци копчиња
Материјал : пластика со боја боја
Боја : кафена
Големина : 15mm 23mm
Useage : совршен за вашиот одмор занаети,свадба, подарок, шиење, scrapbooking, лакови за коса, или декорација за облека . Одговара DIY занаетчиски Наоди или рачно изработени за шиење Облека додатоци
Ве молиме прочитајте го пред да го купите
ВАЖНО
а). Објектот ќе биде прогласен на ниска вредност да им помогне на купувачите се избегне увозни давачки. Во повеќето случаи, купувачите нема да се оданочува од страна на царината. Но, ве молам да се напомене дека купувачот е одговорен за било увозни давачки и локални даночни доколку постои каква било.
б). Ние работиме напорно и паметни да ги исполни вашите барања. Но, ако имате било каков проблем при примање на пратката, ве молиме контактирајте не преку порака или Трговија со Датот. Ние ќе се вратам на вас во 24 часа и да работат со вас, додека не се задоволни. Ве молиме НЕ се отвори спор пред да комуницира со нас.

Детали

боја:
100 компјутери, 10 компјутери
Големина:
15mm, 23mm
Тип На Производ:
Копчиња
Функција:
Мие,Еко-Пријателски,Без Никел,Хемиско Чистење,Магнетни
Број На Модел На:
15mm 23mm
Техника:
бисер
Декорација:
Чипка
Обликот:
Круг
Стил:
Месо тело
Материјал:
acryl
Копчето Тип:
Фармерки Копчето
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes
боја:
Браун
Големина:
23mm 15mm
Свеж

Избор на клиенти