.

.

New
50pcs Микс Љубов Дрво Копчиња 34mm Шиење Занает Микс Многу WB295

50pcs Микс Љубов Дрво Копчиња 34mm Шиење Занает Микс Многу WB295

DEN 172.00
DEN 191.52

Стока
Достапно.


100% Сосема Нов.
Материјали : Дрво
Боја : Комбинација
Големина : 34 mm apporx
Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Количина : 50pcs/Пакетот (количината на секоја боја е по случаен избор) ве молиме ни e-mail на трговија на големо цена, ако сакате повеќе ве молиме посетете ја нашата продавница категорија Копчето за да најдете повеќе стилови

Детали

Тип На Производ:
Копчиња
Функција:
Мие,Еко-Пријателски,Хемиско Чистење
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Број На Модел На:
34mm
Бренд Име:
Edelweiss
Декорација:
Чипка
Стил:
Flatback
Материјал:
bakelite
Обликот:
Круг
Техника:
Опфатени
is_customized:
Yes
Големина:
34mm
Свеж

Избор на клиенти