.

.

New
Yiasangly 1000pcs Сини Круг 2 Дупка Мали Копчиња Смола Мини 6mm Копчето За Cardmaking Embellishments Scrapbooking Занаети

Yiasangly 1000pcs Сини Круг 2 Дупка Мали Копчиња Смола Мини 6mm Копчето За Cardmaking Embellishments Scrapbooking Занаети

DEN 335.52

Стока
Достапно.


Оваа листа е за 1000 компјутери/многу Сина Боја Круг Смола Копчиња. Многу добро се користи за scrapbooking,шиење и други DIY проекти. Големина : Прибл за 6mm (диа) Дизајн : Тркалезна Форма Со 2 Дупки Копчиња Боја на располагање : Сина
ПРЕВОЗОТ :
1. Брод за САД преку Epacket со следење на околу 7-14days. Брод за други земји преку Кина Пост Воздух Mail со следење на околу 20-45days!
2. Нарачки обработуваат во рамките на 1 бизнис денови на плаќање проверка.
3. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
4. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 40 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
ПЛАЌАЊЕ :
1. Ние го прифатат плаќање преку Alipay САМО.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена .
ПОВРАТНИ информации :
Ако имате било какви проблеми или проблеми што со својата цел или производи ,ве молиме порака нас и ни дава шанса да им помогне пред да ја напушти која и повратни информации,ние веруваме дека можеме да произведуваат позитивен исход на секоја ситуација и ќе работат напорно за да заработите вашата пофалба.
Ви благодарам многу!!!

Детали

Тип На Производ:
Копчиња
Техника:
Обоена
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Бренд Име:
Yiasangly
Стил:
Flatback
Материјал:
Смола
Функција:
Еко-Пријателски
Обликот:
Круг
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
0006
Тип:
Шиење Копчиња Со 2 Дупки
боја:
Сина
Големина:
6mm
Свеж

Избор на клиенти