.

.

New
50pcs 28mm Мешани Круг Копчиња Со Големи Дупки Копчето за Шиење Додатоци За Scrapbooking Украси Cardmaking

50pcs 28mm Мешани Круг Копчиња Со Големи Дупки Копчето за Шиење Додатоци За Scrapbooking Украси Cardmaking

DEN 251.52

Стока
Достапно.


Материјал
Голема Дупка Копчиња
Големина
Околу 28mm
Боја
Микс
Количина
Ќе добиете 50 парчиња од оваа точка
ПРЕВОЗОТ :
1. Брод за САД преку Epacket со следење на околу 7-14days. Брод за други земји преку Кина Пост Воздух Mail со следење на околу 20-45days!
2. Нарачки обработуваат во рамките на 1 бизнис денови на плаќање проверка.
3. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
4. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 40 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
ПЛАЌАЊЕ :
1. Ние го прифатат плаќање преку Alipay САМО.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена .
ПОВРАТНИ информации :
Ако имате било какви проблеми или проблеми што со својата цел или производи ,ве молиме порака нас и ни дава шанса да им помогне пред да ја напушти која и повратни информации,ние веруваме дека можеме да произведуваат позитивен исход на секоја ситуација и ќе работат напорно за да заработите вашата пофалба.
Ви благодарам многу!!!

Детали

Декорација:
Никој
Функција:
Еко-Пријателски
Техника:
Обоена
Материјал:
Пластични
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Стил:
Flatback
Обликот:
Круг
Број На Модел На:
P8263e
Бренд Име:
Yiasangly
Тип На Производ:
Копчиња
КОЛИЧИНА:
50pcs
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти