.

.

New
1000pcs Микс 21x35mm Дрво Бувови Копчиња Scrapbooking Шиење Додатоци Був КОПЧЕТО CARDMAKING Embellishments

1000pcs Микс 21x35mm Дрво Бувови Копчиња Scrapbooking Шиење Додатоци Був КОПЧЕТО CARDMAKING Embellishments

DEN 1612.32

Стока
Достапно.


1000pcs Бувови Дрвени Круг Копчиња Многу добро се користи за scrapbooking,шиење и други DIY проекти. Големина : Прибл за 21x35mm Дизајн : Бувови Форма Со 2 Дупки Дупка Големина : Приближно околу 1.5 мм Копчето Дебелина : Приближно околу 3,5 мм/pc Боја : Комбинација
ПРЕВОЗОТ :
1. Брод за САД преку Epacket со следење на околу 7-14days. Брод за други земји преку Кина Пост Воздух Mail со следење на околу 20-45days!
2. Нарачки обработуваат во рамките на 1 бизнис денови на плаќање проверка.
3. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
4. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 40 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
ПЛАЌАЊЕ :
1. Ние го прифатат плаќање преку Alipay САМО.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена .
ПОВРАТНИ информации :
Ако имате било какви проблеми или проблеми што со својата цел или производи ,ве молиме порака нас и ни дава шанса да им помогне пред да ја напушти која и повратни информации,ние веруваме дека можеме да произведуваат позитивен исход на секоја ситуација и ќе работат напорно за да заработите вашата пофалба.
Ви благодарам многу!!!

Детали

Декорација:
Никој
Функција:
Еко-Пријателски
Техника:
Сликарство
Материјал:
Дрво
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Стил:
Flatback
Обликот:
U-Форма
Број На Модел На:
TH2333
Бренд Име:
Yiasangly
Тип На Производ:
Копчиња
Тип:
Шиење 2 Дупки Копчиња
боја:
микс
Свеж

Избор на клиенти