.

.

New
120 групи на еколошки бои квалитет 9.5 mm шупливи 6 боја метал месинг тока трговија на големо децата копчето

120 групи на еколошки бои квалитет 9.5 mm шупливи 6 боја метал месинг тока трговија на големо децата копчето

DEN 588.00
DEN 618.24

Стока
Достапно.


Ве молиме Имајте предвид : ние нема да се врати превозот цена или не се превозот цена назад кон мене, освен ако тоа не е наша вина. Само ако има потреба, ве молиме вратете го објектот за да ни во рок од 3 дена откако ќе го добие тоа. Се надеваме дека може да се разбере ова.
Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате.95 cm
Материјал : Бакар
Структура : се Состои од два дела
Облик : Тркалезна
Боја : Мешана боја
детали за производот 6 боја 20 сетови, бела, brone,црвена,сина, виолетова,розова, вкупно 120 поставува Ние ги користиме PP повлече кутија за пакување, едноставна и заштита на животната средина, лесно да се носат и
избегнувајте копчиња расфрлани во процесот на транспорт. Јас ќе се обидам моето најдобро да ви одговори не подоцна од 24 часа, се очекува дека ние се исклучи за време на викендите. Вашиот добар фидбек е многу ценет.
Ако сметаш дека ти нема да ме остави позитивни повратни информации, ве молиме confortable да дозволете ми да знам прво.
Објектот спецификите
Тип На Производ : Копчиња
Место на Потекло : SHAN ДОНГ Кина (Копно)
Функција : Хемиско Чистење,Перат
Внатрешен дијаметар : 0. целосна наплата, замена или замена е понуден. Јас ќе ви даде добро решение.
Повратни Информации & Контактирајте Со Нас
Ако сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве молиме да ми корист за да се остави позитивен фидбек.

Детали

Тип На Производ:
Копчиња
Метал Тип:
бронза
Функција:
Мие,Еко-Пријателски,Без Никел,Хемиско Чистење
Бренд Име:
xinyi
Техника:
позлата
Стил:
Flatback
Копчето Тип:
Snap Копчето
Број На Модел На:
222#
Обликот:
Круг
Материјал:
Метал
Декорација:
Никој
Свеж

Избор на клиенти