.

.

New
23mm Acrlic Бисер Кристал Разубавувањето Копчето со месо тело/Assorted Colors во Сребрена База/Бесплатен Превозот

23mm Acrlic Бисер Кристал Разубавувањето Копчето со месо тело/Assorted Colors во Сребрена База/Бесплатен Превозот

DEN 1919.52

Стока
Достапно.

Генерално, тоа ќе потрае околу 3-10 работни дена да бидат прикажани.Ви благодариме.
Каталог на Акрилик Кристал Копчиња
Боја Шема на Копчето База
Боја Шема на Акрилик Rhinestones
Специјални Бои : Број 13,Број 14,No.Ние ја прифати најголемиот дел наредби и нарачана наредби.Секое испитување ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт,а потоа ние ќе ви испратиме детали котација во рок од 24 часа.
Нарачка Информации :
1.
3) Таму ќе биде 1%-5% варијации на боите во секоја цел.
3 Ние го задржуваме правото да одбие било враќа за нашите причини. 18 и Број 55;
Копчиња во различна форма и бои
Топла Продажба Копчиња
(Ве молиме кликнете на сликите подолу за да ги видите цената)
Некои Видови на Акрилик Кристал Копчиња
Детали на Копчиња,Акрил и Бисери
Детали на Кристал Копчето s
.
2 Експрес :
Општо земено, ние брод од страна на курирската служба DHL.Ако сакате да се купи метал материјал без месо тело(Рамен назад),ве молиме
Ве молиме љубезно ве молиме да го прочитате детални информации како следново пред да го поставите цел.Ве молиме имајте предвид, поради разликите во производство на време, не може да биде малку варијации на бои и малку различни шиење или рачно производство на производи од производителот,тоа е надвор од нашата контрола и ќе се обиде да го направи можно најдобро.
Имаат многу време во нашата продавница.
2 Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза или продавница кредит.

Детали

Тип На Производ:
Копчиња
Бренд Име:
YLPPUS-X
Техника:
позлата
Декорација:
Rhinestones
Број На Модел На:
A-9001-21AA
Обликот:
Круг
Материјал:
acryl
Стил:
Месо тело
Копчето Тип:
Во Комбинација Копчето
Употреба:
Облека,Цвеќе Clippie,Боби Pin,Цвет Центар За Коса,Лак,Пердув
Количина:
Случаен Боја,вкупно 100pcs
Вкупната Количина:
100pcs
боја:
Никел сребро База со Избрани Боја Бисер Монистра
Големина:
23mm(D)
Свеж

Избор на клиенти