.

.

New
200pcs/многу 12mm Транспарентен Жолт Цвет 2-дупка за Шиење Копчиња Круг Смола Копчиња за Scrapbooking

200pcs/многу 12mm Транспарентен Жолт Цвет 2-дупка за Шиење Копчиња Круг Смола Копчиња за Scrapbooking

DEN 335.52

Стока
Достапно.


ПОВРАТНИ информации :
Ако имате било какви проблеми или проблеми што со својата цел или производи ,ве молиме порака нас и ни дава шанса да им помогне пред да ја напушти која и повратни информации,ние веруваме дека можеме да произведуваат позитивен исход на секоја ситуација и ќе работат напорно за да заработите вашата пофалба. Големина : Прибл за 14mm (диа) Дизајн : Круг Обликот 2 Дупки Копчиња Со Цвет Дизајн во Внатрешноста Боја : Транспарентна Жолта
ПРЕВОЗОТ :
1. Брод за други земји преку Кина Пост Воздух Mail со следење на околу 20-45days!(Брод во Русија преку Кина Пост Воздух Mail со следење на околу 60-80 денови!)
2.99 бесплатен Превозот!500pcs 13x15mm Симпатична Глувчето Цртан филм Копчиња 2-дупка за Шиење Копчиња Мулти Бои За Scrapbooking $7. Брод за САД преку Epacket со следење на околу 7-14days. Ние го прифатат плаќање преку Alipay САМО. Многу добро се користи за scrapbooking,шиење и други DIY проекти. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
Ви благодарам многу!!!
.99 Ново! 100pcs Антички Стил Светло Кафеава 23mm Круг Дрво Копчиња за Шиење Копчето Со 9 Дупки За Scrapbooking Облека, Додатоци $7. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот.99 Бесплатен Превозот!1000 Pcs/многу 6mm Мини Мали Смола Копчиња Во Црвениот Круг за Шиење Копчето За Scrapbooking Embellishments $6. Нарачки обработуваат во рамките на 1 бизнис денови на плаќање проверка.5 cm*1yard/pc рачно изработени Износени Burlap Лента Намали За Свадба Декорација Burlap Цвет Лента Природни $7.

Детали

Декорација:
Никој
Функција:
Еко-Пријателски
Техника:
Обоена
Материјал:
Смола
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Стил:
Flatback
Обликот:
Круг
Број На Модел На:
00042
Бренд Име:
Yiasangly
Тип На Производ:
Копчиња
Тип:
Шиење Смола Копчиња
боја:
Транспарентна Жолта
копчето форма:
Круг
Копчето Материјал:
Смола
Копчето Дизајн:
Со цвет дизајн во внатрешноста
Свеж

Избор на клиенти