.

.

New
DHL Бесплатен Превозот Крстот Кристал Embellishments Копчето во Злато База за Brooch Букет,Цвет Центар

DHL Бесплатен Превозот Крстот Кристал Embellishments Копчето во Злато База за Brooch Букет,Цвет Центар

DEN 11597.28

Стока
Достапно.


DHL Бесплатен Превозот Злато Метал Крстот Embellishments Копчето за Свадба Покана,Brooch Букет,Цвет Центар
Совршен за DIY! Врвен Квалитет И Голема Вредност! 100% Задоволството Загарантирани!
Обичај цел прифати.com започна на 2005 година.
За нас
X-Supply.
2 Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза или продавница кредит.
Копчето Поддршка Покажува
Каталог на Метал Кристал Копчето,Кристал Brooch,Кристал Токи
Кристал Лизгачи,Кристал Приврзоци и др. Ние ќе ви одговори што е можно поскоро;
Превозот
1 За "Слободен Испорака",се должи на "ИЗГУБЕНИОТ ПАКЕТ" е секогаш случува ако се испраќаат од воздухопловната и "БРЗА ИСПОРАКА" ние сме по,ние само го прифати DHL,UPS-от,Fed Ex или EMS;
2 Поради ние САМО се направи трговија на ГОЛЕМО производи,речиси сите од објектите се надвор од акциите.
Ве молиме љубезно го повика големина,боја,количината и други детали за нас
Тогаш ние ќе ја пресмета вкупната цена за вас.
4 Купувачот е одговорен за враќање превозот цена, во секоја ситуација .
5 Ние нема да бидат одговорни за клиент за каква било штета над износот на пари кои клиентот има вистински платената нас.За било какви коментари и повратни информации, ве молиме контактирајте со нас.
Плаќање
1 Ние прифаќаме Т/T,Western Union,Moneygram и Payapl,ве молиме контактирајте со нас за детали;
2 ве Молиме да ја регулира уплатата во рок од 3 дена по аукции заврши и да бидат сигурни дека вашиот превозот информации се целосно точни и up-to-date;
3 Ако имате било каков проблем во врска со плаќањето,ве молиме контактирајте со нас.

Детали

Тип На Производ:
Копчиња
Бренд Име:
YLPPUS-X
Метал Тип:
Цинк Легура
Обликот:
дијамант
Декорација:
Rhinestones
Копчето Тип:
Во Комбинација Копчето
Техника:
позлата
Материјал:
Метал
Стил:
Месо тело
Број На Модел На:
X7-MB1104
Големина:
50x64mm(Approximate,measured as the longest part)
боја:
исто како слика
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти