.

.

New
1000pcs 14mm Транспарентен Мулти Круг Смола Копчиња 2-Дупка Копчето Со Цвет Дизајн во Внатрешноста Embellishments Шиење Scrapbooking

1000pcs 14mm Транспарентен Мулти Круг Смола Копчиња 2-Дупка Копчето Со Цвет Дизајн во Внатрешноста Embellishments Шиење Scrapbooking

DEN 959.52

Стока
Достапно.

Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 40 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Брод за други земји преку Кина Пост Воздух Mail со следење на околу 20-45days!(Брод во Русија преку Кина Пост Воздух Mail со следење на околу 60-80 денови!)
2.99 Ново! 100pcs Антички Стил Светло Кафеава 23mm Круг Дрво Копчиња за Шиење Копчето Со 9 Дупки За Scrapbooking Облека, Додатоци $7. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Ви благодарам многу!!!.5 cm*1yard/pc рачно изработени Износени Burlap Лента Намали За Свадба Декорација Burlap Цвет Лента Природни $7. Нашата цел е задоволството на клиентите!
ПЛАЌАЊЕ :
1. Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена . Брод за САД преку Epacket со следење на околу 7-14days.99 Бесплатен Превозот!1000 Pcs/многу 6mm Мини Мали Смола Копчиња Во Црвениот Круг за Шиење Копчето За Scrapbooking Embellishments $6. Многу добро се користи за scrapbooking,шиење и други DIY проекти.99 200pcs/многу 15. Големина : Прибл за 14mm (диа) Дизајн : Круг Обликот 2 Дупки Копчиња Со Цвет Дизајн во Внатрешноста Бои вклучуваат : Транспарентна Мулти Бои, Како Фотографии
ПРЕВОЗОТ :
1.99 Бесплатен Превозот!1000pcs/многу 16*13mm Бебе Цртан филм Копчиња Пеперутка Форма Копчето Пластичен Прибор за Шиење Копчето За Scrapbooking $12.
ПОВРАТНИ информации :
Ако имате било какви проблеми или проблеми што со својата цел или производи ,ве молиме порака нас и ни дава шанса да им помогне пред да ја напушти која и повратни информации,ние веруваме дека можеме да произведуваат позитивен исход на секоја ситуација и ќе работат напорно за да заработите вашата пофалба.

Детали

Декорација:
Никој
Функција:
Еко-Пријателски
Техника:
Обоена
Материјал:
Пластични
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Стил:
Flatback
Обликот:
Круг
Број На Модел На:
00038
Бренд Име:
Yiasangly
Тип На Производ:
Копчиња
Тип:
Шиење Копчиња Со 2 Дупки
боја:
Транспарентен Мулти Бои
Големина:
14mm(dia)
копчето форма:
Круг
Копчето Материјал:
Смола
Свеж

Избор на клиенти