.

.

New
DHL Бесплатен Превозот Бисер Кристал Embellishments Копчето со месо тело Покана за Свадба,Brooch Букет,Цвет Центар

DHL Бесплатен Превозот Бисер Кристал Embellishments Копчето со месо тело Покана за Свадба,Brooch Букет,Цвет Центар

DEN 3240.00

Стока
Достапно.


2 100% Задоволство Загарантирана,ние секогаш се обидуваме се потрудиме да обезбеди најдобра услуга и производи до нашите клиенти.
Ве молиме имајте предвид, поради разликите во производство на време, може да постојат варијации во бојата на nailheads од производителот, тоа е надвор од нашата контрола и ќе се обиде да одговара на бои, како најдобро што е можно. Ние ќе ви одговори што е можно поскоро;
Превозот
1 За "Слободен Испорака",се должи на "ИЗГУБЕНИОТ ПАКЕТ" е секогаш случува ако се испраќаат од воздухопловната и "БРЗА ИСПОРАКА" ние сме по,ние само го прифати DHL,UPS-от,Fed Ex или EMS;
2 Поради ние САМО се направи трговија на ГОЛЕМО производи,речиси сите од објектите се надвор од акциите.
Плаќање
1 Ние прифаќаме Т/T,Western Union,Moneygram и Payapl,ве молиме контактирајте со нас за детали;
2 ве Молиме да ја регулира уплатата во рок од 3 дена по аукции заврши и да бидат сигурни дека вашиот превозот информации се целосно точни и up-to-date;
3 Ако имате било каков проблем во врска со плаќањето,ве молиме контактирајте со нас.Така gerenally тоа ќе се 7-15 работни дена за производство(во Зависност од производи и квантитетот);
3 ќе започне со производство или брод од во-акции предмети, всушност, ние ја добиете вашата целосна исплата;
4 ве Молам САМО нас контакт ако вашиот пакет не е доставена и очекуваниот датум на испорака помина.
4 Купувачот е одговорен за враќање превозот цена, во секоја ситуација .

Детали

Тип На Производ:
Копчиња
Декорација:
Rhinestones
Бренд Име:
YLPPUS-X
Техника:
позлата
Материјал:
Метал
Копчето Тип:
Во Комбинација Копчето
Обликот:
Круг
Стил:
Месо тело
Број На Модел На:
X7-MB1017
Големина:
26mm(Approximate)
боја:
исто како слика
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти