.

.

New
H0218 Бел Бисер Копчето 10мм 3/8 од страна на дупката за шиење копчиња 100pcs облека и додатоци

H0218 Бел Бисер Копчето 10мм 3/8 од страна на дупката за шиење копчиња 100pcs облека и додатоци

DEN 239.52

Стока
Достапно.


ГОЛЕМИ НАРАЧКИ ПОЧНЕТЕ ТУКА!
НИЕ БИДЕТЕ СИГУРНИ ДЕКА КВАЛИТЕТОТ,КВАНТИТЕТОТ И СЕ КВАЛИФИКУВА!
(I)
Точка Законик :
H0218
(II)
Објектот големина на :
10мм
( Диа )
(III)
Боја : бела
(IV)Материјал :
Пластични&Најлон.
(V)Слики :
Сликите се сите од вистинска предмети.можеби тоа покажува малку поинаква како предметите,ве молиме да се разбере.
(VI)
Количина/Многу
100pcs/многу спакувани.
Плаќање
(Јас)ја прифатиме плаќање начин на aliexpress.
(II)плаќање прашање,ве молиме слободно контактирајте со нас во секое време.
(III)За нарачки повеќе од $200,ние ќе ги обезбедат најдобрите попуст.
ПРЕВОЗОТ
(I)На бесплатен превозот од Кина Пост ќе се 7-35 дена за испорака.
(II) DHL,FEDEX,EMS и посебни couriers ќе трае 3-7 дена за испорака.(III)ќе се побара посебна курирска линии за некои специјални земји.
(IV)наредби ќе биде предаден во рок од 1-3 дневна веднаш.
ПОТВРДА И ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ
(I)ве Молиме љубезно се земе време да се потврди нарачки сте го добиле.
(II)ве Молам, ве молиме оставете ја вашата повратна информација за аукции заврши.
(III)ве Молиме љубезно шопинг повторно назад во иднината!

Детали

боја:
Бела
Големина:
10mm
Тип На Производ:
Копчиња
Број На Модел На:
H0218
Функција:
Хемиско Чистење,Без Никел,Еко-Пријателски,Перат
Материјал:
Смола
Обликот:
Круг
Декорација:
Никој
Копчето Тип:
Кинески Јазол Копче/Кинески Жаба Копчето
Техника:
позлата
Бренд Име:
ZOTFEL
Стил:
Flatback
Свеж

Избор на клиенти