.

.

New
1000pcs Мешани 16.5 mm Слива Цвет Копчиња Пластични Flatback Шиење 2 Дупки Копчето Додатоци Embellishments Scrapbooking

1000pcs Мешани 16.5 mm Слива Цвет Копчиња Пластични Flatback Шиење 2 Дупки Копчето Додатоци Embellishments Scrapbooking

DEN 815.52

Стока
Достапно.


Оваа листа е за 1000 компјутери/многу Повеќе Бои Слива Цвет Пластични Копчиња. Многу добро се користи за scrapbooking,шиење и други DIY проекти. Големина : Прибл за 16.5 mm Дизајн : Цвет Форма Со 2 Дупки Копчиња Боја на располагање : Мулти
ПРЕВОЗОТ :
1. Брод за САД преку Epacket со следење на околу 7-14days. Брод за други земји преку Кина Пост Воздух Mail со следење на околу 20-45days!(Брод во Русија преку Кина Пост Воздух Mail со следење на околу 60-80 денови!)
2. Нарачки обработуваат во рамките на 1 бизнис денови на плаќање проверка.
3. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
4. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 40 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
ПЛАЌАЊЕ :
1. Ние го прифатат плаќање преку Alipay САМО.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена .
ПОВРАТНИ информации :
Ако имате било какви проблеми или проблеми што со својата цел или производи ,ве молиме порака нас и ни дава шанса да им помогне пред да ја напушти која и повратни информации,ние веруваме дека можеме да произведуваат позитивен исход на секоја ситуација и ќе работат напорно за да заработите вашата пофалба.
Ви благодарам многу!!!

Детали

Тип На Производ:
Копчиња
Техника:
Обоена
Број На Модел На:
WA089
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Бренд Име:
Yiasangly
Стил:
Flatback
Пластични Тип:
Најлон
Функција:
Еко-Пријателски
Декорација:
Никој
Материјал:
Пластични
Обликот:
Цвет
Тип:
Шиење Копчиња Со 2 Дупки
боја:
Мулти Како на слики
Големина:
16.5mm
копчето форма:
Слива цвет
Копчето Материјал:
100%Пластика
Свеж

Избор на клиенти