.

.

New
200pcs/многу 14mm Транспарентен Сина 2-дупка за Шиење Копчиња Круг Смола Копчето со Цвет во Внатрешноста Embellishments

200pcs/многу 14mm Транспарентен Сина 2-дупка за Шиење Копчиња Круг Смола Копчето со Цвет во Внатрешноста Embellishments

DEN 273.00
DEN 287.52

Стока
Достапно.

Ние го прифатат плаќање преку Alipay САМО.99 бесплатен Превозот!500pcs 13x15mm Симпатична Глувчето Цртан филм Копчиња 2-дупка за Шиење Копчиња Мулти Бои За Scrapbooking $7. Нашата цел е задоволството на клиентите!
ПЛАЌАЊЕ :
1.0 mm Деца' Дрво Копчиња Пеперутка Насликани Копчиња Со 2 Дупки За Scrapbooking Украси&Занаети $5. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 40 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
ПОВРАТНИ информации :
Ако имате било какви проблеми или проблеми што со својата цел или производи ,ве молиме порака нас и ни дава шанса да им помогне пред да ја напушти која и повратни информации,ние веруваме дека можеме да произведуваат позитивен исход на секоја ситуација и ќе работат напорно за да заработите вашата пофалба. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Ви благодарам многу!!!
. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.5 cm*1yard/pc рачно изработени Износени Burlap Лента Намали За Свадба Декорација Burlap Цвет Лента Природни $7. Големина : Прибл за 14mm (диа) Дизајн : Круг Обликот 2 Дупки Копчиња Со Цвет Дизајн во Внатрешноста Боја : Транспарентна Сина
ПРЕВОЗОТ :
1.Бесплатен Превозот!200pcs/многу 15mm Мулти Дрвени Копчиња 4 Дупки за Шиење Бебе Фенси Копчето За Scrapbooking DIY Занаети $5. Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена . Брод за САД преку Epacket со следење на околу 7-14days.99 Бесплатен Превозот!1000 Pcs/многу 6mm Мини Мали Смола Копчиња Во Црвениот Круг за Шиење Копчето За Scrapbooking Embellishments $6.

Детали

Декорација:
Никој
Функција:
Еко-Пријателски
Техника:
Обоена
Материјал:
Смола
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Стил:
Flatback
Обликот:
Круг
Број На Модел На:
00043
Бренд Име:
Yiasangly
Тип На Производ:
Копчиња
Тип:
Шиење Смола Копчиња
боја:
транспарентен сина
Големина:
14mm(dia)
копчето форма:
Круг
Копчето Материјал:
Смола
Копчето Дизајн:
Со цвет дизајн во внатрешноста
Свеж

Избор на клиенти