.

.

New
30 КОМПЈУТЕРИ Случајни Смола за Шиење крпа небото сина мечка Копчиња за DIY Различни Шема Scrapbooking Knopf Круг 14mm

30 КОМПЈУТЕРИ Случајни Смола за Шиење крпа небото сина мечка Копчиња за DIY Различни Шема Scrapbooking Knopf Круг 14mm

DEN 130.00
DEN 147.84

Стока
Достапно.

30 КОМПЈУТЕРИ Случајни Смола за Шиење крпа Копчиња за DIY Различни Шема Scrapbooking Knopf Круг
1.Дијаметар : 14mm 2.Количина : 30 компјутери
Производство детали

Детали

Тип На Производ:
Копчиња
Техника:
Обоена
Функција:
Мие,Еко-Пријателски,Без Никел,Хемиско Чистење
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Стил:
Flatback
Материјал:
Смола
Обликот:
Круг
Декорација:
Никој
Големина:
14mm
Свеж

Избор на клиенти