.

.

New
200pcs/4 многу Дупки дрво Копчиња Мешана Боја 15MM Занает и scrapbooking decorativos botoes став artesanato Шиење Додатоци

200pcs/4 многу Дупки дрво Копчиња Мешана Боја 15MM Занает и scrapbooking decorativos botoes став artesanato Шиење Додатоци

DEN 331.00
DEN 359.52

Стока
Достапно.

Во цел дека ќе може да се добие испорака нормално, ве молиме да ги пополните вашиот превозот адреса внимателно .
· За бесплатен превозот, Нашиот стандард за испорака метод е Кина Пост.
Политика На Враќање
· Ако на тоа em s се оштетени, ве молиме да ги вратат во рок од 10 дена за замена.
· кога ќе се направи плаќање, вашата исплата само трансфери во ЗАЧУВАМ, не нашата сметка. Ако сте несреќни како што се транспортот време е одложен, ве молиме да не ни даде негативна повратна информација за тоа, бидејќи тоа не е наша вина.
Повратни информации
· Ако не сте задоволни од било која причина, ве молиме ни e-mail пред да замине неутрален или негативен фидбек.
· Ве молиме имајте во предвид дека ние не ќе се одговорни за враќа кои се изгубени за време на превозот.
· Ако објектите се спроведува за време на празници, на превозот датум ќе биде одложен. Ве молиме вклучуваат пакување се лизга. Зачувам ви овозможува да плаќаат безбедно на интернет без изложување на вашата кредитна картичка детали.
· Aliexpress Зачувам е еден од водечките трети лица онлајн плаќање платформа.
· Ако сте итно да добиете на стоки или Кина Пост услуга не покрива вашата земја, можете да изберете експресна испораката преку DHL, UPS-от, ТНТ, FEDEX, EMS. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена откако ќе го поставите цел.
· Откако се врати била примена, ќе испрати наплата до вас.

Детали

Тип На Производ:
Копчиња
Декорација:
Никој
Функција:
Еко-Пријателски,Хемиско Чистење,Перат,Без Никел
Бренд Име:
AXHSR
Техника:
Сликарство
Материјал:
Дрво
Копчето Тип:
4-Дупки Копчето
Обликот:
Круг
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
зк-15mm-4
боја:
микс
Големина:
15mm
Свеж

Избор на клиенти