.

.

New
Цртан филм копчиња 144pcs бела дното мајмун серија бележник копчиња животинско мајмун форма занает декоративни додатоци

Цртан филм копчиња 144pcs бела дното мајмун серија бележник копчиња животинско мајмун форма занает декоративни додатоци

DEN 312.00
DEN 346.08

Стока
Достапно.

Превозот со ЕМС ,DHL (за голема цел или тежина е над 2kg) ќе бидат на товар на превозот надомест. На доделување на датум е 1-5 работни дена.
2) искрено, се надевам, ќе може да го најдете она што ви се допаѓа тука и се дружам со вас.
======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======
Опис На Производот
Материјал
Bakelite,сликарство
Боја
Бела дното мајмун серија( Мешани случаен избор )
Едб : Ако имате потреба од природно дрво боја на дното на, ве молиме наведете во редот. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.
2) Превозот од Кина пост воздух mail(тежина е под 2kg )е бесплатно, обично тоа треба цела 35 - 60 дена да пристигнат. Ви благодариме!
2) ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да остават негативен или неутрален повратни информации. Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем.
B0106m-004
Употреба
Се користи за облека,дома декор,накит,чанти,свадба,scrapbooking одлуки и hanmade занаети.
Се враќа :
1) Ние гарантираме за сета стока што се продава.
Таму исто така е природно дрво боја на дното мајмун серија ( на истата шема,различни дното на боја)-како слика :
Р ommend Копчиња
Пакети :
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .393 инчен
Точка Бр.
Повратни информации :
1) Како вашата повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку минути за да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.

Детали

Тип На Производ:
Копчиња
Декорација:
Чипка
Функција:
Еко-Пријателски,Хемиско Чистење,Перат,Без Никел
Бренд Име:
Niucky
Техника:
Сликарство
Материјал:
bakelite
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Обликот:
овална
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
B0106m-004
is_customized:
Yes
боја:
Бела дното (Мешан модел на случаен избор)
Големина:
22mm*18mm
Свеж

Избор на клиенти