.

.

New
100pcs/многу 7mm Бела Транспарентна Круг Пластични Snap Копчето за Облека Мини Копчето за Облека P0030

100pcs/многу 7mm Бела Транспарентна Круг Пластични Snap Копчето за Облека Мини Копчето за Облека P0030

DEN 263.52

Стока
Достапно.


@ Ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате за да се прошири на времето за испорака.
@ Кина Пост ќе се 10-50days во различни земји и област.
ве молиме да се напомене дека времето за испорака е само проценето,не се гарантира.
@ Ние ќе брод наредби во рамките на 2-5 работни дена.
@ Сите превозот бесплатно е платена од страна на испраќачот,но било можно Царина е одговорен
од страна на приемникот.
@ Ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате за да ја прилагодите превозот начин.
Ние препорачуваме Америка купувачот за да користите E-пакет превозот.
Курир Express ќе трае 3-7 работни дена.
До 300за Русија наоколу,Африка,итн.
@Сите слики се од вистинска предмети,ве молиме обратете се на бои и форма .
@ Единечен или во комбинација нарачки ќе бидат брод од страна на курир, наместо на Кина Пост ако износот е :
До 100за Азиските земји&области.

Детали

Тип На Производ:
Копчиња
Функција:
Еко-Пријателски,Хемиско Чистење,Перат,Без Никел
Техника:
бисер
Копчето Тип:
Snap Копчето
Обликот:
Круг
Стил:
Flatback
Декорација:
Никој
Пластични Тип:
Најлон
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
P0030
Бренд Име:
ZOTFEL
Свеж

Избор на клиенти