.

.

New
Бесплатен Превозот 360pcs Црвени Пластични Копчиња Устата Форма месо тело трговија на Големо P0007

Бесплатен Превозот 360pcs Црвени Пластични Копчиња Устата Форма месо тело трговија на Големо P0007

DEN 583.68

Стока
Достапно.


Главната Вовед
@ Реден број : P0007
@Големина : 18mm*12.5 mm
@ Боја : Црвена
@Сите слики се од вистинска предмети,ве молиме обратете се на бои и форма .
@ Ве молиме проверете и времето за испорака, пред да се избере превозот начин.
ве молиме да се напомене дека времето за испорака е само проценето,не се гарантира.
@ Кина Пост ќе се 10-50days во различни земји и област.
Курир Express ќе трае 3-7 работни дена.
Ние препорачуваме Америка купувачот за да користите E-пакет превозот.
@ Сите превозот бесплатно е платена од страна на испраќачот,но било можно Царина е одговорен
од страна на приемникот.
@ Ние ќе брод наредби во рамките на 2-5 работни дена.
@ Единечен или во комбинација нарачки ќе бидат брод од страна на курир, наместо на Кина Пост ако износот е :
До 100за Азиските земји&области.
До 200за поголемиот дел од Европа,Austrial&Americ а,итн.
До 300за Русија наоколу,Африка,итн.
@ Ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате(онлајн порака или e-mail) ако имате плаќање прашање .
@ Ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате за да ја прилагодите превозот начин.
@ Ве молиме љубезно ме контактирате за да ја пратите вашата нарачка, ако тоа не пристигне вас.
@ Ве молиме љубезно ве молиме контактирајте ме пред да го отвори спорот.
@ Ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате за да се прошири на времето за испорака.

Детали

Тип На Производ:
Копчиња
Функција:
Еко-Пријателски,Хемиско Чистење,Перат,Без Никел
Техника:
Обоена
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Стил:
Flatback
Обликот:
Круг
Декорација:
Никој
Пластични Тип:
ABS
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
P0007
Бренд Име:
ZOTFEL
Обликот:
устата
Свеж

Избор на клиенти