.

.

New
120pcs Смола за Шиење Копчиња со 2 Дупки 15mm Кошула Прибор за Облека трговија на Големо W0096

120pcs Смола за Шиење Копчиња со 2 Дупки 15mm Кошула Прибор за Облека трговија на Големо W0096

DEN 176.64

Стока
Достапно.


Главната Вовед
@ Реден број : W0096
@Големина : 15mm
@ Боја : Како на сликата
@Сите слики се од вистинска предмети,ве молиме обратете се на бои и форма .
@ Ве молиме проверете и времето за испорака, пред да се избере превозот начин.
ве молиме да се напомене дека времето за испорака е само проценето,не се гарантира.
@ Кина Пост ќе се 10-50days во различни земји и област.
Курир Express ќе трае 3-7 работни дена.
Ние препорачуваме Америка купувачот за да користите E-пакет превозот.
@ Сите превозот бесплатно е платена од страна на испраќачот,но било можно Царина е одговорен страна
примачот.
@ Ние ќе брод наредби во рамките на 2-5 работни дена.
@ Единечен или во комбинација нарачки ќе бидат брод од страна на курир, наместо на Кина Пост ако износот е :
До 100за Азиските земји&области.
До 200за поголемиот дел од Европа,Austrial&Americ а,итн.
До 300за Русија наоколу,Африка,итн.
@ Ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате(онлајн порака или e-mail) ако имате плаќање прашање .
@ Ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате за да ја прилагодите превозот начин.
@ Ве молиме љубезно ме контактирате за да ја пратите вашата нарачка, ако тоа не пристигне вас.
@ Ве молиме љубезно ве молиме контактирајте ме пред да го отвори спорот.
@ Ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате за да се прошири на времето за испорака.

Детали

Тип На Производ:
Копчиња
Декорација:
Никој
Функција:
Еко-Пријателски,Хемиско Чистење,Перат,Без Никел
Техника:
бисер
Материјал:
Смола
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Обликот:
Круг
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
W0096
Бренд Име:
ZOTFEL
Свеж

Избор на клиенти