.

.

New
Шиење Копчиња Рачно Изработени 150Pcs Дрвени 2 Дупки Scrapbooking Облека Декорација 15mm DIY Облека, Додатоци

Шиење Копчиња Рачно Изработени 150Pcs Дрвени 2 Дупки Scrapbooking Облека Декорација 15mm DIY Облека, Додатоци

DEN 367.00
DEN 407.52

Стока
Достапно.

99
Производи Детали
Материјал :
ДРВЕНИ
Големина на :
15mm
конверзија : 1 инч = 25.
Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог.
Превозот
1. Предмети ќе биде предаден во рок од 3-5 дена по вашата исплата.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
Политика На Враќање
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза или наплата. Ако не примите објект , pls контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа. 4),ве Молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате за да се прилагоди на превозот начин и превозот на трошоците, кога ќе треба. Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни.4 mm или 1mm = 0. 2),јапонија,Јужна Кореја,Малезија,Сингапур и други Југоисточна Азија област ќе брод во Специјален Курир, наместо на DHL,EMS.Обично повеќе од 120 ние ќе брод од страна на Посебна Курирска Линија на овие Област. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби. Нормално, тоа трае 25-50 работни дена за пристигнување со авион Mail, и трае 5-10 работни дена од Express. 3),Европа,Северна Америка Област,ние ќе се обидеме да брод од страна на курирската служба DHL, или ЕМС за нарачки повеќе од 260 за комбиниран нарачки под КИНА ПОСТ БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ.

Детали

Тип На Производ:
Копчиња
Декорација:
Никој
Функција:
Еко-Пријателски,Хемиско Чистење,Перат,Без Никел
Бренд Име:
AXHSR
Техника:
Сликарство
Материјал:
Дрво
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Обликот:
Круг
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
sk-15
боја:
Дрвени
Големина:
15mm
Свеж

Избор на клиенти