.

.

New
Промоција на големо 1000PCS 15MM црвено Обоена Пластични Кравица копчиња грб чизми за шиење облека и додатоци P-122A

Промоција на големо 1000PCS 15MM црвено Обоена Пластични Кравица копчиња грб чизми за шиење облека и додатоци P-122A

DEN 816.00

Стока
Достапно.

Ние можеме да работиме заедно за да ги разреши евентуалните dipute. Ако не сте задоволни со производот(ите) за било која причина,ве молиме да бидат слободни да контакт. Сите наши пакети кои се испраќаат од Кина Пост Воздух Mail во рок од 2 работни дена по приемот на плаќање,само ако сме држава друг начин на превозот.Поради локалните испраќање или други причини.
Сите производот(ите) ќе биде внимателно спакувани и испратени до вас во домот случај или картон или друг пакет.
Ако се појават какви било проблеми,ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 работни дена од приемот на производот(ите),Ние сме сигурни дека за да се реши било каков проблем е на задоволително ниво за вас како е можно поскоро;ќе испрати нов производ(и) или враќање на сите на пари за вас, за Гаранција, ако производи бил оштетен при превозот или испратени погрешно по грешка или Ако не добиете item(s) над 90 дена. Ве молиме да ни остават позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашата производ(и )и услуга.Понекогаш потрае малку подолго. Ако ви се исполнат на секој проблем за бизнис, ве молиме контактирајте со нас слободно. Ако ви треба од нив да биде транспортирана со express mail превозот(5-7 работни денови за испорака), ве молиме слободно контактирајте со нас пред вашата исплата, и ние ќе се пресмета дополнителна надградба на надоместокот за да изразат пошта испорака за вас.
Можете да платите директно во alibaba од Зачувам или други четири опции за исплата, како што следува :
Western union, Moneygram, или Банкарски трансфер.

Детали

Тип На Производ:
Копчиња
Декорација:
Никој
Функција:
Еко-Пријателски,Перат,Без Никел
Пластични Тип:
ABS
Техника:
Обоена
Материјал:
Пластични
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Обликот:
Круг
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
as
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти