.

.

New
YH0085 Микс 50pcs Црвено Бубамара на дрво Копчиња Рамен Грб Залепени Дома декорација Уметнички и Занаетчиски Scrapbooking додатоци

YH0085 Микс 50pcs Црвено Бубамара на дрво Копчиња Рамен Грб Залепени Дома декорација Уметнички и Занаетчиски Scrapbooking додатоци

DEN 114.72

Стока
Достапно.


Начин На Плаќање
Опции за исплата : Moneybookers/ Master Card/ Western Union/ TT/Кредитна Картичка и други прифатливи.(иако наредби покаже гарантира 60days.на пример, тој е во САД,но информацијата е Русија,како може да се добие?)
Б),ве молиме да обрнете внимание за да ги проверите вашата нарачка во рок од 1-3 дена откако ќе завршите со плаќање.)
F),Кина Пост Воздухопловната ќе се земе за 7-45 дена во нормален превозот.)
C),ве Молиме да се напомене дека купувачите се одговорни за сите можни дополнителни царински давачки и даноци кои се наплаќаат од страна на Царинската управа.04")
Materal : дрво.
Б),ние не гарантира испорака време на сите меѓународни airparcels поради различни увоз политика во Царинската и некои транспорт проблем одложен.некои посебни област можеби и подолго.
Враќање & Размена &Наплата И Повратни Информации
Искрено,тоа не е она што сакаме да се види било несреќен проблем да се случи. ве молиме ајде рака во рака да созд добар живот и sucessful бизнис.
Информации За Производот
ве молиме љубезно ве молиме да се разбере ако некои големина различни околу 0.
A),ние бидете сигурни дека за да се обезбеди најдобри ние се продаваат за цел. кога ќе се примени на стоки,ќе се наплата.Ние можеме да брод од страна на DHL/ФЕДЕКС/UPS-от и други Изразат компанија.
Боја : Црвена
За Купувачите Се Спомене.
Со почит кон СЕКОГО,моите почитувани купувачи.
E),Повеќе од 150usd-250за различни Област може да се организира ИЗРАЗАТ испорака наместо Пост услуга.

Детали

боја:
8мм со 11mm, 9mm од 13mm, 12mm од 15mm, 14mm со 19mm, измешајте 4 големини
Тип На Производ:
Копчиња
Декорација:
Никој
Функција:
Еко-Пријателски,Хемиско Чистење,Перат,Без Никел
Техника:
Сликарство
Материјал:
Дрво
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Стил:
Flatback
Обликот:
Круг
Број На Модел На:
YH0085
Бренд Име:
ZOTFEL
Свеж

Избор на клиенти