.

.

New
1000PCS 13MM мешани бои Обоена Пластични копчиња грб чизми за шиење облека и додатоци P-117A

1000PCS 13MM мешани бои Обоена Пластични копчиња грб чизми за шиење облека и додатоци P-117A

DEN 408.00

Стока
Достапно.

Пратката нормално зема во рамките на 25-60 работни дена да пристигнат.
Сите производот(ите) ќе биде внимателно спакувани и испратени до вас во домот случај или картон или друг пакет.
Материјал : Пластика
Големина : Како На Сликата
Боја : Како На Сликата
Количина : 1000 компјутери
Точка Бр. Ако не сте задоволни со производот(ите) за било која причина,ве молиме да бидат слободни да контакт. Ве молиме да ни остават позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашата производ(и )и услуга.Ние можеме да работиме заедно за да ги разреши евентуалните dipute.
Ако се појават какви било проблеми,ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 работни дена од приемот на производот(ите),Ние сме сигурни дека за да се реши било каков проблем е на задоволително ниво за вас како е можно поскоро;ќе испрати нов производ(и) или враќање на сите на пари за вас, за Гаранција, ако производи бил оштетен при превозот или испратени погрешно по грешка или Ако не добиете item(s) над 90 дена.Точно испорака дена да варира во зависност од различни земји.Тоа може да оди повеќе од 25 дена,ако не може да се добие во рок од 90 дена, бидејќи ние брод надвор,ве молиме ни e-mail.Понекогаш потрае малку подолго. Ако ви треба од нив да биде транспортирана со express mail превозот(5-7 работни денови за испорака), ве молиме слободно контактирајте со нас пред вашата исплата, и ние ќе се пресмета дополнителна надградба на надоместокот за да изразат пошта испорака за вас.

Детали

Тип На Производ:
Копчиња
Декорација:
Никој
Функција:
Еко-Пријателски,Перат,Без Никел
Пластични Тип:
ABS
Техника:
Обоена
Материјал:
Пластични
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Обликот:
Круг
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
as
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти