.

.

New
WBNVGV Сопствен рачно изработени дрвени копчиња мулти-бои разни форми 150pcs шиење labels облека, додатоци

WBNVGV Сопствен рачно изработени дрвени копчиња мулти-бои разни форми 150pcs шиење labels облека, додатоци

DEN 345.00
DEN 383.52

Стока
Достапно.


Главната Вовед @ Плоштадот големина : 10мм*30мм.(L*W) Овална s ize : 8mm*28mm.(L*W) Голем Овален големина е : 13mm*27mm.(L*W) Совети : 1 инч=25.4 mm;(1mm=0.04 инчи) @слики се од вистинска предмети,ве молиме обратете се на форма и боја.
Превозот
@ БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ нарачки ќе биде избран од страна на КИНА ПОСТ, 7-35 работни дена до дестинацијата.
@ International Express/курир ќе потрае околу 3-7 работни дена до дестинацијата.
@ Ако вашата цел е повеќе од $200 вкупно,ние ќе се обидеме да бесплатен превозот по курир, наместо на Кина Пост бесплатен превозот.
@ Било какви прашања,ве молиме да не контактирате,ќе добиете одговор во 48hours.
Плаќање
@ Ве молиме љубезно заврши на трансакција за плаќање пред да истече откако ќе се пласира.
@ Молиме обратете се на шопинг водичи како да се купи и колку да се плати на aliexpress.
По Продава Услуга
@ W e ќе се обрне внимание на патеката парцели низ целиот процес.
@ Ако има повеќе од 1 месец да не примите со цел,ве молиме обратете ни се повторно.
@ Вашите 5 ѕвезди повратни информации ќе бидат високо ценети.

Детали

Тип На Производ:
Копчиња
Декорација:
Никој
Функција:
Еко-Пријателски,Хемиско Чистење,Перат,Без Никел
Техника:
Сликарство
Материјал:
Дрво
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Обликот:
Плоштад
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
WBNVGV
Бренд Име:
ZOTFEL
Свеж

Избор на клиенти