.

.

New
50pcs 19x24mm ABS Овална Кристал Бисер Копчиња Flatback Свадба Кристал Разубавувањето Токи за декорација

50pcs 19x24mm ABS Овална Кристал Бисер Копчиња Flatback Свадба Кристал Разубавувањето Токи за декорација

DEN 888.00

Стока
Достапно.


Големина : како што е подолу опис (ќе биде малку отстапување за големината,бидејќи на рака мерење) и сликите ќе се покаже поголеми од вистинските стоки,pls проверете ја големината внимателно да се види дали тоа е погоден за вас.
Боја : Сребро или злато позлата,бојата прикажани на сликите ќе се погледне малку поинаква од вистинските добра, бидејќи на различни компјутерски екран и камера земајќи ги покажуваат различни,ве молиме да се разбере,ако вие сте многу се грижи за тоа,pls бидете внимателни да го купите.ви благодариме
Материјал : Висок Квалитет На Стакло, Кристал
Flatback без кука на врати
Ако ви треба мешана боја во вашата омилена боја,ве молиме оставете порака на бои што може да се допаѓа,а потоа ние ќе ви испратиме бои сакате, ако тоа е во парк.

Детали

боја:
кристал, кралска сина, turquise, темноцрвена, кафе, слонова коска, мешана боја
Големина:
19x24mm
Тип На Производ:
Копчиња
Метал Тип:
Цинк Легура
Декорација:
Rhinestones
Копчето Тип:
Во Комбинација Копчето
Број На Модел На:
ZJ-1022
Техника:
позлата
Стил:
Flatback
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Метал
Обликот:
Цвет
Свеж

Избор на клиенти