.

.

New
50pcs 23mm 4 дупки Бутик сад boxwood шиење копчиња за грб на високо квалитетни природно дрво копчето трговија на големо материјали за шиење

50pcs 23mm 4 дупки Бутик сад boxwood шиење копчиња за грб на високо квалитетни природно дрво копчето трговија на големо материјали

DEN 845.00
DEN 938.40

Стока
Достапно.

Превозот со ЕМС ,DHL (за голема цел или тежина е над 2kg) ќе бидат на товар на превозот надомест. Тоа трае 5 - 14 дена да пристигнат.
3) на Вашиот предмет ќе бидат испратени по веб-сајт проверена на плаќање во рок од 24 часа.
Плаќање :
1) Сите плаќање е заштитена од Зачувам, и вашата целосна исплата треба да се примени во рок од 3 дена.
W0201-029
Употреба
Висок Квалитет на природен boxwood дрво, таписерии изработка за да се добие добар дрво копчиња за шиење .
======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======
Опис На Производот
Материјал
Природни boxwood дрво
( Висок квалитет, добра слика, мазна )
Боја
Црвено кафе(како слика)
Количина
50pcs/многу
Околу Големина
23mm, 29/32", 36 L
Конверзија
1 инч = 2. Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО.
2) Плаќањето е само објавен откако ќе се потврди на испорака.
2) Превозот од Кина пост воздух mail(тежина е под 2kg )е бесплатно, обично тоа треба цела 35 - 60 дена да пристигнат. Ви благодариме!
2) ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да остават негативен или неутрален повратни информации. Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем.
Се враќа :
1) Ние гарантираме за сета стока што се продава. На доделување на датум е 1-5 работни дена.
2) Секој врати треба да бидат засновани на докази.393 инчен
Точка Бр. Ние нудиме целосна наплата или испраќање стоки, ако ние ви испрати по грешка или не го примате вашите производи или оштетени за време на транзит.

Детали

Тип На Производ:
Копчиња
Копчето Тип:
4-Дупки Копчето
Техника:
Обоена
Функција:
Мие,Еко-Пријателски,Без Никел,Хемиско Чистење
Број На Модел На:
W0201-029
Стил:
Flatback
Бренд Име:
Niucky
Материјал:
Дрво
Обликот:
Круг
Декорација:
Mesh
Материјал:
Природни boxwood дрво
is_customized:
Yes
боја:
Црвено кафе
Големина:
23mm, 36L, 29/32
Свеж

Избор на клиенти