.

.

New
100pcs креативни шарени цртан филм 2holes дрво копчиња 15*15mm симпатична плоштадот декоративни boutons fantaisie украсни копчиња за шиење

100pcs креативни шарени цртан филм 2holes дрво копчиња 15*15mm симпатична плоштадот декоративни boutons fantaisie украсни копчиња

DEN 336.00
DEN 382.08

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Производ:
Копчиња
Техника:
Обоена
Функција:
Мие,Еко-Пријателски,Хемиско Чистење
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Бренд Име:
goomaim
Број На Модел На:
XP-41
Обликот:
Плоштад
Стил:
Flatback
Материјал:
Дрво
Декорација:
Никој
Свеж

Избор на клиенти