.

.

New
Промет на големо со Бесплатен превозот 60sets/многу 15/18/20/22mm Најлон пластични се шие на копчето 8 дупки snap копчето сврзувачки елементи SF-028

Промет на големо со Бесплатен превозот 60sets/многу 15/18/20/22mm Најлон пластични се шие на копчето 8 дупки snap копчето сврзувачки

DEN 456.00

Стока
Достапно.

Ние си имаме свој копчето фабрика во Guandong, сите производи се nickle слободни, доведе слободни, да ги исполнуваат Европски стандард за квалитет. ОЕМ и ODM се добредојдени. Најголемиот дел цел имаат повеќе попуст. Опис : Најлон пластика со центар метал месинг притиснете на шиење копчиња Големина : 15mm, 18mm, 20mm, 22mm, 25мм Боја : Бела најлон + сребро nickle метал месинг Црна најлон + црна nickle метал месинг Можете да нарачате еден големина и боја, Или мешани големина и боја. Но, ве молам да ни кажете големина и боја треба кога местото цел.

Детали

боја:
црна 18mm, црна 20mm, црна 22mm, црна 25мм, бела 18mm, бела 20mm, бела 22mm, бела 25мм, црна мешани големини, бела мешани големини
Тип На Производ:
Копчиња
Функција:
Хемиско Чистење,Без Никел,Еко-Пријателски,Перат
Обликот:
Круг
Материјал:
Пластични
Техника:
позлата
Стил:
Flatback
Пластични Тип:
Најлон
Копчето Тип:
Snap Копчето
Број На Модел На:
SF-028
Декорација:
Никој
Големина:
15mm, 18mm, 20mm, 22mm, 25mm
Свеж

Избор на клиенти