.

.

New
100pcs/пакет Дрвени Копчиња Шарени Був Копчиња Случаен Мешани 2 Дупки за Шиење Облека Scrapbooking додатоци botones 26mm-30мм

100pcs/пакет Дрвени Копчиња Шарени Був Копчиња Случаен Мешани 2 Дупки за Шиење Облека Scrapbooking додатоци botones 26mm-30мм

DEN 367.00
DEN 407.52

Стока
Достапно.


Повратни информации
· Ако не сте задоволни од било која причина, ве молиме ни e-mail пред да замине неутрален или негативен фидбек. 2),јапонија,Јужна Кореја,Малезија,Сингапур и други Југоисточна Азија област ќе брод во Специјален Курир, наместо на DHL,EMS. Во цел дека ќе може да се добие испорака нормално, ве молиме да ги пополните вашиот превозот адреса внимателно . Боите се од сите вистински објект,ако имате сериозни потребни за бои,ве молиме да се разгледа повторно, или контактирајте ме за да се распрашува. Ако сте несреќни како што се транспортот време е одложен, ве молиме да не ни даде негативна повратна информација за тоа, бидејќи тоа не е наша вина.
· Задоволство на клиентите е многу важно за нас.0393 инчен
Боја :
микс
Количина :
Ќе добиете 100 Компјутери/многу на овој објект во листата цена
ГОЛЕМИ НАРАЧКИ ПОЧНЕТЕ ТУКА!
НИЕ БИДЕТЕ СИГУРНИ ДЕКА КВАЛИТЕТОТ,КВАНТИТЕТОТ И СЕ КВАЛИФИКУВА!
Ако сакате поединечни бои или натпревар некои бои,
ве молиме да се чувствуваат слободни да дозволете ми да знам. Ве молиме да ни веруваат, ние ќе се обезбеди најдобра услуга со искрен однос.
· Ако објектите се спроведува за време на празници, на превозот датум ќе биде одложен.
· Ве молиме имајте во предвид дека ние не ќе се одговорни за враќа кои се изгубени за време на превозот. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот, додека не се задоволни.
· Ако не го добиете на стоки во текот на 30 дена по ние испрати на пратката, ве молиме ни e-mail директно.
· Во рок од 5 дена, доколку објектите не се компатибилни, употребливи или оштетен, но не сте задоволни со нив, да се дозволи да се врати предметите во нивните оригинални пакети и добри услови за 100% враќање на парите, со исклучок на трошоците за превозот и ракувањето со такси.

Детали

Тип На Производ:
Копчиња
Декорација:
Никој
Функција:
Еко-Пријателски,Хемиско Чистење,Перат,Без Никел
Бренд Име:
AXHSR
Техника:
Сликарство
Материјал:
Дрво
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Обликот:
X-Форма
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
26-30
Обликот:
був
Големина:
26mm*30mm
Свеж

Избор на клиенти