.

.

New
800PCS Случаен мешана боја Акрилик elliptoid Кристал flatback Scrapbooking за телефон/занает -C84A*10

800PCS Случаен мешана боја Акрилик elliptoid Кристал flatback Scrapbooking за телефон/занает -C84A*10

DEN 906.24

Стока
Достапно.


КОЛИЧИНА : 80 КОМПЈУТЕРИ {Состојба : 100% Сосема Нов}
Големина : околу 10мм*14mm (1"=25.4 mm)
Боја : Случајни мешана боја
Топло Совет :
1.Ве молиме оставете малку се разликува поради прирачник за мерење,над димензии се само за референца. 2.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во бојата на ѕвонење на страницата фото и вистинскиот објект. Ако имате било каков проблем, pls контактирајте со нас во секое време, ви благодариме!

Детали

Бренд Име:
Diy Супер Рајот
Материјал:
Смола
Копчето Тип:
Snap Копчето
Декорација:
Никој
Стил:
Flatback
Техника:
позлата
Број На Модел На:
C84A*10
Обликот:
овална
Функција:
Еко-Пријателски
Тип На Производ:
Копчиња
Големина:
околу 10мм*14mm ([email protected]
боја:
Случаен мешана боја
Свеж

Избор на клиенти