.

.

New
120 компјутери 2 Дупки Прекрасна Був Дрво Копчиња Микс Насликал 26*30мм Шема Декорација Облека Занает Прибор за Шиење Копчиња botoes

120 компјутери 2 Дупки Прекрасна Був Дрво Копчиња Микс Насликал 26*30мм Шема Декорација Облека Занает Прибор за Шиење Копчиња

DEN 401.00
DEN 435.84

Стока
Достапно.

4),ве Молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате за да се прилагоди на превозот начин и превозот на трошоците, кога ќе треба. pls чекаат трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Нормално, тоа трае 25-50 работни дена за пристигнување со авион Mail, и трае 5-10 работни дена од Express.4 mm или 1mm = 0.
Плаќање :
Ние ја прифатат плаќање од страна на Зачувам/Alipay,
Ние може да се покаже помал износ во фактурата, но ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
Превозот
1. 2),сите големини се опишани во врската,ве молиме проверете го тоа многу внимателно пред да се направи нарачка.0393 инчен
Боја :
Случаен Мешани
Количина :
Ќе добиете 120 парчиња од овој објект во листата цена
Боите од слики главно за референца. Превозот 1),Ние ќе брод мали наредби за сад сите во E-Пакет наместо на КИНА ПОСТ. Ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно. Боите се од сите вистински објект,ако имате сериозни потребни за бои,ве молиме да се разгледа повторно, или контактирајте ме за да се распрашува.
Купите 1),предметите се сите во парк,ве молиме да се чувствуваат слободни да изберат она што ви треба.
Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог. кога ќе се направи ред,ве Молиме проверете на плаќање, како што е можно порано,па дојде до тоа ќе soonest.

Детали

Тип На Производ:
Копчиња
Декорација:
Никој
Функција:
Еко-Пријателски,Хемиско Чистење,Перат,Без Никел
Бренд Име:
AXHSR
Техника:
Сликарство
Материјал:
Дрво
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Обликот:
U-Форма
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
26-30
Обликот:
був
Големина:
26*30mm
Свеж

Избор на клиенти