.

.

New
100 ја поставува на пакетот заковки.авион се урна. Двоен-secorative Шиење закрпи. Торби и чевли додатоци. облека. Копчето. Прилепува

100 ја поставува на пакетот заковки.авион се урна. Двоен-secorative Шиење закрпи. Торби и чевли додатоци. облека. Копчето. Прилепува

DEN 260.00
DEN 302.40

Стока
Достапно.


започнете
крајот

Детали

боја:
D6L6mm Бела Никел, D7L7mm Бела Никел, D8L8mm Бела Никел, D9L9mm Бела Никел, D10L10mmWhite Никел, D12L12mm WhiteNickel, D15L12mm WhiteNickel
Тип На Производ:
Копчиња
Декорација:
Никој
Функција:
Без Никел
Техника:
позлата
Материјал:
Метал
Метал Тип:
Железо
Копчето Тип:
Во Комбинација Копчето
Обликот:
Круг
Стил:
Месо тело
Број На Модел На:
MD-15
боја:
бела никел
Материјал:
Железо
Големина:
Круг со дијаметар.6 mm. 8 мм. 9 mm. 10 mm. 12 mm.15mm
Пакет:
100 ја поставува по пакет
Совет:
Ако не напишете големина.Случаен испорака
D:
Круг со дијаметар
L:
Вкупната Должина
Свеж

Избор на клиенти