.

.

New
(1 парчиња/многу)Дупка перфоратор. Дупка удар алатка. Кожа. платно. најлон. 35. 38. 40. 45 . 50mm. Рака удар удирање умре

(1 парчиња/многу)Дупка перфоратор. Дупка удар алатка. Кожа. платно. најлон. 35. 38. 40. 45 . 50mm. Рака удар удирање умре

DEN 1660.00
DEN 1824.00

Стока
Достапно.


започнете
крајот
Испорака
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :

Детали

боја:
35mm, 38mm, 40mm, 45mm, 50mm
Тип На Производ:
Копчиња
Бренд Име:
DoonLoo
Метал Тип:
Челик
Техника:
позлата
Функција:
Еко-Пријателски,Без Никел
Обликот:
Круг
Материјал:
Метал
Стил:
Месо тело
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
КТ-40
Копчето Тип:
Фармерки Копчето
Големина:
40mm
Свеж

Избор на клиенти