.

.

New
WBNNLN 15MM тркалезна форма бебе кошула со копчиња се меша 150pcs печатени Дрво DIY материјали за шиење

WBNNLN 15MM тркалезна форма бебе кошула со копчиња се меша 150pcs печатени Дрво DIY материјали за шиење

DEN 244.00
DEN 287.52

Стока
Достапно.


Главната Вовед
Големина : за 1 5mm (Диа ) Совети : 1 инч=25.4 mm;(1mm=0.04 инчи)
@Мешани бои по случаен избор од акции бои,
можеби некаде некој покажуваат различни како слика,ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.
@Слики се од вистинска предмети,ве молиме обратете се на форма и боја.
Превозот
@ БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ нарачки ќе биде избран од страна на КИНА ПОСТ, 7-35 работни дена до дестинацијата.
@ International Express/курир ќе потрае околу 3-7 работни дена до дестинацијата.
@ Ако вашата цел е повеќе од $200 вкупно,ние ќе се обидеме да бесплатен превозот по курир, наместо на Кина Пост бесплатен превозот.
@ Било какви прашања,ве молиме да не контактирате,ќе добиете одговор во 48hours.
Плаќање
@ Ве молиме љубезно заврши на трансакција за плаќање пред да истече откако ќе се пласира.
@ Молиме обратете се на шопинг водичи како да се купи и колку да се плати на aliexpress.
По Продава Услуга
@ W e ќе се обрне внимание на патеката парцели низ целиот процес.
@ Ако има повеќе од 1 месец да не примите со цел,ве молиме обратете ни се повторно.
@Вашите 5 ѕвезди повратни информации ќе бидат високо ценети.

Детали

боја:
микс случајно
Големина:
Dia 15MM
Тип На Производ:
Копчиња
Декорација:
Никој
Функција:
Еко-Пријателски,Хемиско Чистење,Перат,Без Никел
Техника:
Обоена
Материјал:
Дрво
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Обликот:
Круг
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
WBNNLN
Бренд Име:
ZOTFEL
Свеж

Избор на клиенти