.

.

New
Прекрасна Масти Мачка Дрвени Копчиња Случаен Мешани Scrapbooking Шиење Додатоци Материјали За Занает 25x23mm 50PCs PD00330-4X

Прекрасна Масти Мачка Дрвени Копчиња Случаен Мешани Scrapbooking Шиење Додатоци Материјали За Занает 25x23mm 50PCs PD00330-4X

DEN 133.92

Стока
Достапно.


Може да биде ви се допаѓа
Ако сакате дрво занает(без дупка),ве молиме проверете на сликата
Ако сакате дрво копче,ве молиме проверете на сликата
Прекрасна Масти Мачка Дрвени Копчиња Случаен Мешани Scrapbooking Шиење Додатоци Материјали За Занает 25x23mm 50 PCs PD00330-4 X
Материјал
Дрвени
Големина
Прибл : 25x28mm
Дупка Големина : 1,3 милиметри
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја
Мешани
Количина
Ќе добиете 50 на овој објект во листата цена
Дел Бр.
MT0220 X
Имајте на ум.
Тие би можеле да бидат пораби или залепени. Одговара Накит, Облека, чевли, кеси, Свадба/партија/фестивал повод или Scrapbooking одлуки или други рачно изработени
Пакување Детали
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон . Тоа го штити предмети од оштетување во транзит, кога го достигне секој клиенти'hand.

Детали

Тип На Производ:
Копчиња
Декорација:
Никој
Функција:
Еко-Пријателски,Перат,Без Никел
Техника:
Сликарство
Материјал:
Дрво
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Стил:
Flatback
Обликот:
Круг
Број На Модел На:
PD00330-4X
Употреба:
Scrapbooking одлуки или други рачно изработени занаетчиски
промет на големо и промет на мало со:
Трговија на големо
Состојба:
Бренд Нови Најпопуларните бои
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
квалитет:
Врвот
is_customized:
Yes
боја:
мешани
Свеж

Избор на клиенти