.

.

New
Прекрасна Свадба Дрвени Flatback Scrapbooking Занаети За Домашна Декорација 20pcs 41x35mm KS15418-5X

Прекрасна Свадба Дрвени Flatback Scrapbooking Занаети За Домашна Декорација 20pcs 41x35mm KS15418-5X

DEN 109.00
DEN 114.72

Стока
Достапно.


Прекрасна Свадба Дрвени Flatback Scrapbooking Занаети За Домашна Декорација 20pcs 41x35mm KS15418-5 X
01
Може да биде ви се допаѓа
Ако сакате дрво занает(без дупка),ве молиме проверете на сликата
Ако сакате дрво копче,ве молиме проверете на сликата
Материјал
Дрвени
Големина
Прибл : 41x35mm
Дупка големина : 1,3 милиметри
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја
Истата слика
Количина
Ќе добиете 20 од овој објект во листата цена
Дел Бр.
KS15418-5 X
Имајте на ум.
Тие би можеле да бидат пораби или залепени. Одговара Накит, Облека, чевли, кеси, Свадба/партија/фестивал повод или Scrapbooking одлуки или други рачно изработени занаетчиски
Пакување Детали
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон . Тоа го штити предмети од оштетување во транзит, кога го достигне секој клиенти'hand.

Детали

Тип На Производ:
Копчиња
Декорација:
Никој
Функција:
Еко-Пријателски,Перат,Без Никел
Техника:
Сликарство
Материјал:
Дрво
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Стил:
Flatback
Обликот:
Круг
Број На Модел На:
KS15418-5X
боја:
Многоцветни
Големина:
43x32mm
Парична казна или Моден:
Моден
промет на големо и промет на мало со:
Трговија на големо
Одговара:
Scrapbooking одлуки или други рачно изработени занаетчиски
Состојба:
Бренд Нови Најпопуларните бои
Објектот Форма:
Свадба
квалитет:
Врвот
is_customized:
Yes
боја:
Дрво боја
Свеж

Избор на клиенти