.

.

New
Мир Dove Дрвени Копчиња за Шиење И Scrapbooking 22x15mm 50pcs Мешани 2 Дупки за Шиење Додатоци PD00201-9X

Мир Dove Дрвени Копчиња за Шиење И Scrapbooking 22x15mm 50pcs Мешани 2 Дупки за Шиење Додатоци PD00201-9X

DEN 100.00
DEN 105.12

Стока
Достапно.


Производ Детали
Мир Dove Дрвени Копчиња за Шиење И Scrapbooking 22x15mm 50pcs Мешани 2 Дупки за Шиење Додатоци PD00201-9 X
01
Материјал
Дрвени
Големина
Прибл : 22x15mm
Дупка големина : 1,3 милиметри
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја
Истата слика
Количина
Ќе добиете 50 на овој објект во листата цена
Дел Бр.
PD00201-9 X
Имајте на ум.
Тие би можеле да бидат пораби или залепени. Одговара Накит, Облека, чевли, кеси, Свадба/партија/фестивал повод или Scrapbooking одлуки или други рачно изработени занаетчиски
Може да биде ви се допаѓа
Ако сакате дрво занает(без дупка),ве молиме проверете на сликата
Ако сакате дрво копче,ве молиме проверете на сликата
Пакување Детали
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон . Тоа го штити предмети од оштетување во транзит, кога го достигне секој клиенти'hand.

Детали

Тип На Производ:
Копчиња
Декорација:
Никој
Функција:
Еко-Пријателски,Перат,Без Никел
Техника:
Сликарство
Материјал:
Дрво
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Стил:
Flatback
Обликот:
Круг
Број На Модел На:
PD00201-9X
боја:
Многоцветни
Големина:
22x15mm
Парична казна или Моден:
Моден
промет на големо и промет на мало со:
Трговија на големо
Одговара:
Scrapbooking одлуки или други рачно изработени занаетчиски
Состојба:
Бренд Нови Најпопуларните бои
Објектот Форма:
dove
квалитет:
Врвот
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти