.

.

New
2 Дупки црвено срце насликани Круг природно Дрво копчиња за Шиење Scrapbooking Занаети 50pcs 20mm XD5410-2X

2 Дупки црвено срце насликани Круг природно Дрво копчиња за Шиење Scrapbooking Занаети 50pcs 20mm XD5410-2X

DEN 127.00
DEN 133.92

Стока
Достапно.


2 Дупки црвено срце насликани Круг природно Дрво копчиња за Шиење Scrapbooking Занаети 50pcs 20mm XD5410-2 X
Може да биде ви се допаѓа
Ако сакате дрво занает(без дупка),ве молиме проверете на сликата
Ако сакате дрво копче,ве молиме проверете на сликата
Материјал
Дрвени
Големина
Прибл : 20mm
Дупка Големина : 1,3 милиметри
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја
Мешани
Количина
Ќе добиете 50 на овој објект во листата цена
Дел Бр.
XD5410-2 X
Имајте на ум.
Тие би можеле да бидат пораби или залепени. Одговара Накит, Облека, чевли, кеси, Свадба/партија/фестивал повод или Scrapbooking одлуки или други рачно изработени
Пакување Детали
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон . Тоа го штити предмети од оштетување во транзит, кога го достигне секој клиенти'hand.

Детали

Тип На Производ:
Копчиња
Декорација:
Никој
Функција:
Еко-Пријателски,Перат,Без Никел
Техника:
Сликарство
Материјал:
Дрво
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Стил:
Flatback
Обликот:
Круг
Број На Модел На:
XD5410-2X
Употреба:
Scrapbooking одлуки или други рачно изработени занаетчиски
промет на големо и промет на мало со:
Трговија на големо
Состојба:
Бренд Нови Најпопуларните бои
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
квалитет:
Врвот
is_customized:
Yes
боја:
мешани
Свеж

Избор на клиенти