.

.

New
Niucky 4 дупки white / Black згусне тенок раб смола за шиење копчето за облека Основните лабава шиење копчето материјали R0201-045wb

Niucky 4 дупки white / Black згусне тенок раб смола за шиење копчето за облека Основните лабава шиење копчето материјали R0201-045wb

DEN 208.00
DEN 228.48

Стока
Достапно.

Што да правам кога пратката не е донесено по долго време, или купување на заштита времето истекува?
Ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да се прошири тоа, и вашите пари нема да одат на нашата сметка. Ние ќе ви помогнат да се реши проблемот.
Име : 4 дупки Смола грб копчиња Материјал : Смола Висок квалитет на Боја : Бела / Црна Количина : 60pcs/кеса Димензии :
20mm, 32 L, 25/32"
Дебелина : 3. Ве молиме бидете сигурни дека сте го завршиле и се пополнети сите детали како што контакт име, адреса, поштенски код и телефонски број пред да плаќање. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас!
. Превозот :
>$5, превозот од Регистрирани Воздухопловната, генерално на времето за испорака е 25-60 дена. Производ слики биле однесени во вид, за екранот, светлина, од еколошки причини, можеби мало отстапување, ве молиме во вид преовладува. Забелешка : Се изменуваат или голема количина, ве молиме контактирајте со нас.2 mm Конверзија :
1 инч = 25.
Регистрирани Воздух Mail, како што се Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, Aliexpress Стандард Превозот, E-пакет се достапни да биде следење.4 mm или 1mm = 0. Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина.635 mm Предмет Бр.
Експрес Испорака, како што се ЕМС / DHL / Федекс може да биде следење.

Детали

боја:
Бела, Црна
Тип На Производ:
Копчиња
Копчето Тип:
4-Дупки Копчето
Функција:
Мие,Хемиско Чистење
Техника:
Боење
Број На Модел На:
R0201-045
Стил:
Flatback
Материјал:
Смола
Бренд Име:
Niucky
Обликот:
Круг
Декорација:
Mesh
Свеж

Избор на клиенти