.

.

New
40Pcs/Многу,18mm/23mm Висок Квалитет Пеперутка Капе Шупливи Копчето Метални Копчиња за Overcoat/Џемпер месо тело Копчето Мешани Тока

40Pcs/Многу,18mm/23mm Висок Квалитет Пеперутка Капе Шупливи Копчето Метални Копчиња за Overcoat/Џемпер месо тело Копчето Мешани

DEN 1363.00
DEN 1920.00

Стока
Достапно.


Beatiful Пеперутка Шупливи Капе Светкавиот Месо Тело Копчето
1.Материјал : Метал
2.Облик : Тркалезна
3.Големина : 18mm/23mm
4.Боја : Роза Злато+Црна
5.Пакување : 40 Pcs/Многу,секоја големина 20 парчиња
6.Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Сите на нашите предмети се Гарантира 100% нов,unwashed,парична казна квалитет и намалување на цел.Сите ткаенини се чуваат во нашите чад free shop.големопродажните цени достапни на барање.

Детали

Тип На Производ:
Копчиња
Декорација:
Монистра
Функција:
Еко-Пријателски,Хемиско Чистење,Перат,Без Никел
Техника:
позлата
Материјал:
Метал
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Обликот:
Круг
Стил:
Месо тело
Број На Модел На:
DB-48
Големина:
18mm/23mm
боја:
Злато+Црна Капе
Свеж

Избор на клиенти