.

.

New
2 Дупки Мешана Боја 30Pcs Шарени Симпатична Мачка Случаен Botones DIY Дрвени Копчиња Занает Scrapbooking Шиење Додатоци

2 Дупки Мешана Боја 30Pcs Шарени Симпатична Мачка Случаен Botones DIY Дрвени Копчиња Занает Scrapbooking Шиење Додатоци

DEN 115.00
DEN 177.12

Стока
Достапно.


· Ако сте итно да добиете на стоки или Кина Пост услуга не покрива вашата земја, можете да изберете експресна испораката преку DHL, UPS-от, ТНТ, FEDEX, EMS. Во принцип, од UPS-от Светски Експрес Saver-от, можете да добиете на пратката во 1-3 работни дена откако ќе го испрати на пратката, но тоа е поскапо; Од DHL, UPS-от, ТНТ, FEDEX, тоа ќе трае 3-5 дена, пред да се дојде на пратката. Секако, ние ќе ги остават позитивен фидбек за вас и вашиот вид помош .38 ДОЛАРИ 2.
· Задоволство на клиентите е многу важно за нас.
Плаќање
· Можете да платите со нас преку Aliexpress Зачувам преку вашата Банкарска Картичка.
· За бесплатен превозот, Нашиот стандард за испорака метод е Кина Пост. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена откако ќе го поставите цел.
· Ние може да се испрати на предмети во 3-7 работни дена од приемот расчисти исплата.
· Ве молиме имајте во предвид дека ние не ќе се одговорни за враќа кои се изгубени за време на превозот. Ве молиме да ни веруваат, ние ќе се обезбеди најдобра услуга со искрен однос.
Превозот Услови
· Ние ќе ја испорача објекти на превозот адреса ќе се оставени во Aliexpress.
· кога ќе се направи плаќање, вашата исплата само трансфери во ЗАЧУВАМ, не нашата сметка. Со ЕМС, тоа ќе потрае 5-8 дена да вашиот место. Во цел дека ќе може да се добие испорака нормално, ве молиме да ги пополните вашиот превозот адреса внимателно .99 ДОЛАРИ 2. Ве молиме вклучуваат пакување се лизга.

Детали

Тип На Производ:
Копчиња
Декорација:
Никој
Функција:
Еко-Пријателски,Хемиско Чистење,Перат,Без Никел
Бренд Име:
AXHSR
Техника:
Сликарство
Материјал:
Дрво
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Обликот:
мачка
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
зк-30-36-2
боја:
случаен мешани
Големина:
30mm*36mm
Свеж

Избор на клиенти