.

.

New
50pcs/многу Wama CR1220 Заварување Нозе Копчето Мобилен Батерии 3V Хоризонтална 2 Заварување Лемење Иглички Види Додатоци 1220 Монета батеријата

50pcs/многу Wama CR1220 Заварување Нозе Копчето Мобилен Батерии 3V Хоризонтална 2 Заварување Лемење Иглички Види Додатоци 1220

DEN 871.00
DEN 1209.12

Стока
Достапно.

Русија Купувачот се забележи дека, во некои области во русија се премногу оддалечени за испраќање, некои купувачи треба да pa y повеќе $5 за addittional превозот надомест кога купувачот изберете RETS-ЕКСПРЕС .
овој модел на батерии се прилагоди направени, ве молиме контактирајте со нас за акции пред место цел. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
На батерии користете полу-затворен структура со висока безбедност.
50pcs/многу Wama CR1220 Заварување Нозе Копчето Мобилен Батерии 3 V 0 степен 2 Заварување Лемење Иглички Види Додатоци 1220 Монета батеријата
Производи карактеристики :
оваа литиум манган копчето батеријата е основно батеријата, не може да биде обвинет, номинален напон е 3 V, престанок напон е 2 V, својата standardl работат на струјата од 0. Руски пријатели ве молиме да го пополните примачот име и презиме кога ќе го поставите цел, поради новата политика на руската поштата.
Забелешка : овие batteris се примарна ќелија, не може да се наплаќа.
За Нас
За било какви прашања и барање, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Фабриката екранот
.
Таа користи многу стабилна хемиски својства на манган диоксид како катоден материјал, користење на многу високо-моќ литиум метал како анодна материјал. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуга, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти неутрален или негативен фидбек.

Детали

Бренд Име:
WAMA
Број На Модел На:
2 Лемење Нозе Pin 3V CR1220 Копчето Мобилен Батерии
Големина:
12*2.0mm
Номиналниот Капацитет:
40mAh
Номиналниот Напон:
3V
is_customized:
Yes
Тип На Батерија:
LiMnO2
Број На Модел На:
dcCR1220H-1x50
Сертификат:
SGS/ROHS/CE/MSDS/UN38.3/IOS9001
Функција:
примарна ќелија
Работна температура:
-20~+60 целзиусови степени
Пад на превозот:
Yes
Свеж

Избор на клиенти