.

.

New
DIPO vga splitter 2 port / 1 да 2 начин PC видео за следење или Проектор Фабрика Штекер

DIPO vga splitter 2 port / 1 да 2 начин PC видео за следење или Проектор Фабрика Штекер

DEN 228.00
DEN 240.00

Стока
Достапно.


Детали

Големина:
16x14x6cm
Засилувач:
Yes
Надворешен Извор На Енергија:
No
Тежина:
0.34kg
Тип:
Вега splitter
Конектор Б:
VGA
Број На Модел На:
ДП-V02
Бренд Име:
DIPO
Пол:
Женски-Женски
Пакет:
No
Конектор A:
VGA
Производи Статус:
Акции
Свеж

Избор на клиенти