.

.

New
RFID ID/EM картичка со 125kHz,1.8 mm дебели картичка, +мин:100pcs

RFID ID/EM картичка со 125kHz,1.8 mm дебели картичка, +мин:100pcs

DEN 1313.28

Стока
Достапно.


Оваа картичка може директно да се користи во : контрола на пристап / време присуство/ паркинг, деловна зграда или куќа дома
Параметри :
1) чип : em4100/4102
2) Оперативни фреквенција : 125k Hz
3) уреди со покажувач на далечина : за 5 - 10cm
4) Големина : 85.5 x 54mm
5) Дебелина : 1.8 mm
6 )Достапни материјал : ПВЦ ABS

Детали

Бренд Име:
FENGLIANSECURITY
Свеж

Избор на клиенти